Gutenberg (8.x-2.7) - en to kk translation catalogue (101 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Categories
kk: Категория

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Time
kk: Уақыт

en: Menu
kk: Мәзір

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Text
kk: Текст

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Drupal
kk: Друпал

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Selected
kk: Тандалған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Uninstall
kk: Жою

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: English
kk: Ағылшын

en: Undo
kk: Қайтару

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Delete menu
kk: Мәзірді жою

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Log out
kk: Шығу

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Publish
kk: Жариялау

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Black
kk: Қара

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны

en: AM
kk: Түске дейін

en: PM
kk: Түстен кейін

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары
