Gutenberg (8.x-2.13) - en to eo translation catalogue (128 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Version
eo: Versio

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: Menu
eo: Menuo

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Text
eo: Teksto

en: Upload
eo: Alŝutu

en: blog
eo: blogo

en: User
eo: Uzanto

en: Contact
eo: Kontakto

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Block
eo: Bloko

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Selected
eo: Elektita

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Medium
eo: Medio

en: Month
eo: Monato

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Day
eo: Tago

en: Table
eo: Tabelo

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Filters
eo: Filtroj

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: block
eo: bloko

en: English
eo: Angla

en: Undo
eo: Malfaru

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Delete menu
eo: Forigu menueron

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: image
eo: bildo

en: Apply
eo: Apliku

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Black
eo: Nigra

en: Number of comments
eo: Nombro da komentoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: AM
eo: ATM

en: PM
eo: PTM

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
