Gutenberg (8.x-2.13) - en to ku translation catalogue (144 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Private
ku: تایبەت

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Version
ku: وەشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Text
ku: دەق

en: Upload
ku: بارکردن

en: blog
ku: بلاگ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Block
ku: بلۆک

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: OK
ku: باشە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Month
ku: مانگ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Table
ku: خشتە

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: block
ku: بلۆک

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Delete menu
ku: پێڕست بسڕەوە

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: image
ku: وێنە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: Black
ku: ڕەش

en: Number of comments
ku: ژماره‌ی بۆچوونەکان

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Choose
ku: هەڵبژێرە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Comma
ku: کۆما

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: AM
ku: ب.ن.

en: PM
ku: پ.ن.

en: Rotate
ku: سووڕاندن
