Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Container
da: Beholder

en: Requirements
da: Krav

en: About
da: Om

en: Column
da: Kolonne

en: Row
da: Række
