Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Container
es: Contenedor

en: Requirements
es: Requisitos

en: About
es: Acerca de

en: Column
es: Columna

en: Row
es: Fila
