Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Container
fi: Säiliö

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: About
fi: Tietoja

en: Column
fi: Palsta

en: Row
fi: Rivi

en: Gutenberg Editor
fi: Gutenberg-muokkain

en: Gutenberg Blocks
fi: Gutenberg-lohkot
