Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Container
he: מיכל

en: Requirements
he: דרישות

en: About
he: אודות

en: Column
he: עמודה

en: Row
he: שורה
