Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Container
hu: Tároló

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: About
hu: Leírás

en: Column
hu: Oszlop

en: Row
hu: Sor

en: Gutenberg Editor
hu: Gutenberg szerkesztő

en: Gutenberg Blocks
hu: Gutenberg blokkok
