Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Container
id: Kontainer

en: Requirements
id: Persyaratan

en: About
id: Tentang

en: Column
id: Kolom

en: Row
id: Baris
