Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Container
it: Contenitore

en: Requirements
it: Requisiti

en: About
it: Informazioni

en: Column
it: Colonna

en: Row
it: Riga
