Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Container
pl: Kontener

en: Requirements
pl: Wymagania

en: About
pl: O stronie

en: Column
pl: Kolumna

en: Row
pl: Wiersz
