Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Container
sk: Kontajner

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: About
sk: Informácie o

en: Column
sk: Stĺpec

en: Row
sk: Riadok
