Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Container
sv: Grupp

en: Requirements
sv: Krav

en: About
sv: Om

en: Column
sv: Kolumn

en: Row
sv: Rad
