Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: About
tr: Hakkında

en: Column
tr: Sütun

en: Row
tr: Satır
