Gutenberg USWDS (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Summary
eu: Laburpena

en: Large
eu: Handia

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak
