Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Large
bg: Голям

en: Options
bg: Параметри

en: Table
bg: Таблица
