Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Summary
el: Περίληψη

en: Large
el: Μεγάλο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: Table
el: Πίνακας

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Summary Box
el: Πλαίσιο περίληψης
