Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Large
fi: Suuri

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Options
fi: Valinnat

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Table
fi: Taulukko

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Card
fi: Kortti

en: Alert
fi: Varoitus
