Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Large
gu: મોટું

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Alert
gu: ચેતવણી
