Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Summary
he: תקציר

en: Large
he: גדול

en: Layout
he: פריסה

en: Options
he: אפשרויות

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Table
he: טבלה

en: Card
he: קלף

en: Alert
he: אתרעה
