Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Large
hy: Մեծ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Table
hy: Աղյուսակ
