Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Large
id: Besar

en: Layout
id: Tata letak

en: Options
id: Opsi

en: Sortable
id: Dapat disortir

en: Table
id: Tabel

en: Card
id: Kartu

en: Alert
id: Peringatan
