Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Background Color
ja: 背景色

en: Summary
ja: 概要

en: Large
ja: 大

en: Layout
ja: レイアウト

en: Options
ja: オプション

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Table
ja: テーブル

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Card
ja: カード

en: Alert
ja: 警告
