Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Large
kk: Ірі

en: Table
kk: Кесте
