Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Large
km: ធំ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Table
km: តារាង
