Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Large
lv: Liels

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Options
lv: Iespējas

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Table
lv: Tabula

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Card
lv: Kartiņa
