Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Large
fa: بزرگ

en: Layout
fa: آرایش

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Table
fa: جدول

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Alert
fa: هشدار
