Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Table
ps: لښتيال

en: Alert
ps: خبراوى
