Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Layout
sl: Postavitev

en: Options
sl: Možnosti

en: Table
sl: Tabela
