Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Table
te: పట్టిక
