Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Large
th: ใหญ่

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Table
th: ตาราง

en: Alert
th: แจ้งเตือน
