Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Large
vi: Rộng

en: Layout
vi: Bố cục

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Table
vi: Bảng

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: Alert
vi: Báo động

en: Modal
vi: Cách thức
