Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Options
be: Налады

en: Table
be: Табліца
