Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།
