Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Summary
gl: Resumo

en: Large
gl: Grande

en: Layout
gl: Disposición

en: Options
gl: Opcións

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Table
gl: Táboa

en: General Settings
gl: Configuración xeral
