Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Large
hr: Velika

en: Options
hr: Opcije

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Table
hr: Tablica
