Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Summary
is: Samantekt

en: Large
is: Stórt

en: Layout
is: Útlit

en: Options
is: Möguleikar

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Table
is: Tafla
