Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Large
jv: Gedhe

en: Options
jv: Opsi

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Table
jv: Tabel
