Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
