Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Default
rm: standard

en: Summary
rm: resumaziun

en: Layout
rm: impaginaziun

en: Options
rm: opziuns

en: Table
rm: glista

en: Card
rm: charta

en: Alert
rm: alarm
