Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Large
sk: Veľké

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Table
sk: Tabuľka

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Styling
sk: Štýlovanie

en: Modal
sk: Modálny
