Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Large
sv: Stor

en: Options
sv: Alternativ

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Table
sv: Tabell

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Card
sv: Kort

en: Alert
sv: Larm
