Gutenberg USWDS (1.1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Summary
ca: Resum

en: Large
ca: Gran

en: Layout
ca: Disposició

en: Options
ca: Opcions

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Table
ca: Taula

en: Alert
ca: Alerta

en: Styling
ca: Estil
