Gutenberg USWDS (1.1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Large
cy: Mawr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: Table
cy: Tabl
