Gutenberg USWDS (1.1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Large
lt: Didelis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Table
lt: Lentelė
