Gutenberg USWDS (1.1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Table
ug: جەدۋەل
