Gutenberg USWDS (1.1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Large
mn: Том

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Table
mn: Хүснэгт
