Gutenberg USWDS (1.1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Large
ta: பெரியது

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Alert
ta: சமிக்சை
