HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Never
af: Nooit

en: Filter
af: Filtreer

en: Source
af: Bron

en: Finished
af: Voltooi
