HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: License
ar: رخصة

en: Save
ar: حفظ

en: Upload
ar: تحميل

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Never
ar: أبدًا

en: Filter
ar: تصفية

en: N/A
ar: غير موجود

en: Source
ar: المصدر

en: Finished
ar: اكتمل

en: Upgrade
ar: ترقية
